چهارشنبه, 5 ارديبهشت 1397

فهرست اصلی سایت


لینک ها

Leader

President
Majles
dadiran
Ministry of Iran
iranCulture

مناسبت ها

  ارديبهشت 1397  
 
هیچ رکوردی یافت نشد
 
 
 
 

آمار کاربران

تعداد کاربران شناخته نشده (0)
تعداد کاربران شناخته شده (0)

آمار کاربران سایت

آمار کلی
آمار کل بازدید 12055
پربیننده ترین روز 28/01/772
آمار پر بيننده ترين روز 41
بازديد امروز 1
بازديد ديروز 12

اوقات شرعی

اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

سيستم يكپارچه شهرسازی


نظرخواهی


نظر شما نسبت به وب سایت جدید شهر چیست؟نظر شما نسبت به عملکرد شهرداری چیست؟نظر شما نسبت به عملکرد شورای اسلامی شهر چیست ؟ارسال راي 


ورود به سایت

نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام

مشخصات کارشناس فنی


اخبار شهرداری ماهنشان

دسته بندي اخبار 

   
        

پنجم دی ماه

سالروز زلزله بم
روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی


پنجم دی ماه یادآور خسارت‌بارترین زمین‌لرزه‌ ایران در قرن حاضر در بم است که 26 هزار کشته، 30 هزار مجروح و  100 هزار بی‌خانمان برجا گذاشت و ارگ بم، بزرگ‌ترین سازه گلی تاریخی جهان را ویران کرد.


 سیزده سال پیش زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 6.6 ریشتر در ساعت 5:26 بامداد شهر بم و مناطق اطراف آن در شرق استان کرمان را لرزاند؛ این زمین‌لرزه 26 هزار و 271 قربانی و 30 هزار مجروح و بیش از صدهزار نفر بی‌خانمان به جا گذاشت. در این حادثه 90درصد از سازه‌های شهر بم به کلی تخریب شد و ارگ بم که با 2500 سال قدمت بزرگترین سازهٔ گلی جهان بود به کلی ویران شد.


ارگ بم

نگاه جدید به بحران

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها با بیان اینکه مدل‌ها و نگاه‌های مختلفی در خصوص بحث مدیریت بحران وجود دارد، گفت: یک نگاه آن است که هر وقت حادثه‌ای مانند زلزله رخ داد، آن را مدیریت کنیم که این نگاه تقریباً در دنیا منسوخ شده؛ نگاهی که بحران‌محور است. مدل دیگر پیش‌فعال بودن در برابر خطرات بالقوه است. در مدل ریسک‌محور که در دنیا به آن توجه زیادی می‌شود، کالبد شهرها در برابر حوادث مقاوم می‌شود و شهرها از لحاظ فضا و زیرساخت‌ها و شبکه‌ ارتباطی در برابر حوادث احتمالی در برابر زلزله مقاوم‌سازی شده، اما نگاه دیگری نیز در خصوص مقابله با خطرات طبیعی وجود دارد و آن تاب‌آوری شهری است؛ یعنی علاوه بر کالبد شهرها در برابر بحران‌ها و آمادگی شهر در زمان بحران، مردم و شهروندان را نیز در برابر حوادث احتمالی توانمند کنیم و افرادی را پرورش دهیم که بتوانند هم به خود و هم در برابر دیگران در برابر بحران‌ها کمک کنند.استخدام در شهرداری ماهنشان

آگهی استخدام پیمانی در شهرداریهای تابعه استان زنجان (شماره ۲)

استانداری زنجان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و بر اساس نامه شماره ۳۴۵۰۴ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹سازمان شهرداری ‌ها و دهیاری های کشور، تعداد ۳۴ نفر از افراد واجد شرایط (بومی استان زنجان) طبق جدول ذیل، از طریق برگزاری آزمون توانمندی ‌های تخصصی، عملی (آمادگی جسمانی) و گزینش به صورت پیمانی در مورخه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ به شرح زیر استخدام می‌نماید.

برای مشاهده و ثبت نام می توانید اینجا کلیک نمایید . 


اطلاعیه های شهرداری

احتراماً با آرزوی توفیق روزافزون و تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری شهروندان ارجمند در جهت توسعه شهر، نظر عزیزان را جهت زیبایی و ارتقاء هرچه بیشتر شهر به موارد ذیل معطوف می دارد:


تصاویری از پروژه های در دست اجرا


DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0